Rozstrzygnięcie konkursu ofert

OGŁOSZENIE O ROZSTRZYGNIĘCIU KONKURSU OFERT

Dotyczy postępowania ogłoszonego w dniu 28.09.2021 r.: konkurs ofert na wykonywanie świadczeń zdrowotnych, przedmiot postępowania: udzielanie świadczeń zdrowotnych przez ratowników medycznych, ratowników medycznych z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych, pielęgniarzy/pielęgniarki systemu, pielęgniarki/pielęgniarzy systemu z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych w zespołach ratownictwa medycznego.

Komisja konkursowa informuje, że w wyniku przeprowadzonego konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez ratowników medycznych, ratowników medycznych z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych, pielęgniarzy/pielęgniarki systemu, pielęgniarki/pielęgniarzy systemu z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych w zespołach ratownictwa medycznego w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Łomży – wybrano następujących oferentów:

  1. Staniszewski Norbert,
  2. Samul Marcin,
  3. Gadziński Andrzej,
  4. Skrodzki Łukasz,
  5. Przeździecki Arkadiusz,
  6. Bałdyga Kamil,
  7. Zapert Izabela,
  8. Skarżyński Ignacy,
  9. Cichocki Adam,
  10. Żmijewski Piotr,
  11. Siedlicki Kamil,
  12. Sikorski Robert,
  13. Zyskowski Adrian,
  14. Król Michał,
  15. Wysk Agnieszka,
  16. Nowacki Andrzej,
  17. Dubel Piotr,
  18. Bydołek Paweł,
  19. Liżewski Albert,
  20. Dębek Adrian,
  21. Kalinowski Karol,
  22. Kalinowska Renata,
  23. Truszkowski Piotr,
  24. Rusiłowicz Marcin,
  25. Rogowski Marcin,
  26. Ostrowski Bartosz,
  27. Rykaczewski Marek,
  28. Szlendak Krystian,
  29. Borawski Adam,
  30. Chrostek Hubert,
  31. Jakimiuk Anna,
  32. Fiedorczuk Artur,
  33. Wilk Robert,
  34. Kamiński Cezary,
  35. Niemyjski Jakub,
  36. Bednarczyk Paweł,
  37. Brzozowski Daniel,
  38. Mazurek Adam,
  39. Szaflicki Marcin,
  40. Jeżyna Adrian,
  41. Werpachowski Marek,
  42. Kucharski Patryk,
  43. Konarzewski Wojciech,
  44. Duda Lucjan,
  45. Grzymkowski Dariusz,
  46. Wawrzeńczuk Wojciech,
  47. Drozdowski Krzystof,
  48. Gawrysiuk Jarosław,
  49. Chojnowski Wojciech,
  50. Grom Łukasz

Pełna treści ogłoszenia dostępna w załączniku .